اخبار

نمایشگاه سیم و کابل 2022 با موفقیت چشمگیر به پایان رسید

نمایشگاه سیم و کابل 2022

پس از یک دوره سه روزه که بر روی سیم، کابل و صنایع وابسته به آن تاثیر گذاشت، نمایشگاه سیم و کابل 2022 که در دهلی نو از 3 ژوئن شروع به کار کرده بود با موفقیت در روز 6 ژوئن به پایان رسید.

این نمایشگاه با مسئولیت محدود، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت سیم و کابل بیش از 12000 بازدیدکننده از هند، الجزایر، آذربایجان، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو، فرانسه، غنا، ایران، ایتالیا، ژاپن، کنیا، مالزی، نپال، نیجریه، عمان، قطر، جمهوری کره، روسیه، رواندا، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تانزانیا، هلند، امارات متحده عربی، بریتانیا، ازبکستان و زامبیا داشت.

چهارمین نمایشگاه سیم و کابل 2022

چهارمین دوره نمایشگاه کابل و سیم نیز از 18 تا 20 می 2022 در سالن های تازه ساخته شده در پراگاتی میدان، دهلی نو برگزار شد که بهترین فرصت ها را برای شبکه سازی و بازاریابی فناوری های جدید، آخرین محصولات و نوآوری ها در صنعت سیم و کابل ارائه داد.

این رویداد پس از دریافت استقبال گسترده از صنعت، امسال محصولات حدود 200 غرفه‌دار از کشورهای مختلف در سراسر جهان را به نمایش گذاشت.

این نمایشگاه، با جلسه افتتاحیه آغاز شد که با سخنرانی مقامات کلیدی  صنعت سیم و کابل شروع به کار کرد.

مقامات این نمایشگاه با تاکید بر کیفیت سیم هایی که باید استفاده شود، بیان کردند: «ما باید بر کیفیت و ایمنی تمرکز کنیم و از کل حوادث آتش سوزی که حدود 70 تا 80 درصد است. به برق و از این حوادث آتش سوزی برق که حدود 70 تا 80 درصد ناشی از معیوب بودن سیم و کابل است، توجه ویژه داشته باشیم.»

همچنین مسائل و الزامات ایمنی و پایداری در صنعت سیم و کابل را برجسته کردند و بیان داشتند: «ما فکر می کنیم ایمنی صنعت از روشی که ما کسب و کار خود را انجام می دهیم، شروع می شود. مفهوم پایداری فقط به محیط زیست مربوط نمی شود، بلکه به این معنی است که شرکت یا صنعت می تواند خود را حفظ کند. پایداری به این معنا نیست که یک کسب و کار به یک صنعت آلایندگی صفر یا یک شرکت آلایندگی صفر تبدیل می شود. ایده پایداری زمانی شروع می شود که تجارت از همه لحاظ پایدار باشد.»

مدیران صنایع سیم و کابل از تمرکز دولت ها بر زیرساخت ها، بخش خودرو و اقتصاد روستایی که رشد بخش سیم فولادی را تقویت می کند، قدردانی کرد و افزود: «صنعت مفتول در زنجیره ارزش فولاد نزدیک ترین صنعت به مشتریان است. چه از نظر سیم‌های فنس یا لاستیک‌ها به مصرف‌کنندگان نهایی نزدیک هستند و ما انتظار داریم که نرخ رشد دو رقمی باشد.»

جلسه افتتاحیه این نمایشگاه با اولین میزگرد در مورد «چشم انداز صنعت سیم و کابل» دنبال شد. در این جلسه موفقیت ها و چگونگی شکل دادن به آینده صنعت سیم و کابل مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: https://www.aninews.in/

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله اولین بازارچه تخصصی ایمنی و آتش نشانی پیشنهاد می شود. 

آتش کابل در تلاش برای ارائه بهترین قیمت، فراهم نمودن خرید محصول با کیفیت، تسهیل نمودن فرایند خرید و سرعت تحویل در سفارشات برای مشتریان خود است.

خدمات آتش کابل

  • مشاوره خرید انواع کابل ضد حریق، کابل شبکه و کابل خاص
  • ارائه محصولات تولیدکنندگان معتبر کابل جهان
  • تضمین اصالت محصولات ارائه شده
  • ارسال کالا در سراسر سرزمین پهناور ایران
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *