فروش کابل نسوز (مقاوم در برابر حریق) ERSE
واکنش و مقاومت در برابر آتش مواد اولیه ای که در ساخت کابل نسوز به کار می روند از مهم‎ترین عوامل تأثیر گذار در کیفیت کابل مقاوم در برابر آتش و در نتیجه سیستم های اعلام و اطفاء حریق می باشد.
افزایش جمعیت در جهان، توسعه فناوری ها و صنعتی شدن، مراکز تجاری عمومی، ساختمان های بلند مرتبه، هتل ها، مدارس، بیمارستان ها، مترو و سایر ساختمان ها و اماکن، دائما در معرض خطر آتش سوزی و هزینه های مالی و غیر مالی (معنوی و جانی) قرار دارند.
اولین راه جلوگیری و به حداقل رساندن تلفات و پایین آوردن هزینه ها از بین بردن مواردیست که می تواند منشأ آتش سوزی باشد. هرگز نباید قانون طلایی حفاظت از آتش سوزی را فراموش کرد که پیشگیری بهتر و کم خطر تر از اطفاء آن است.
عملکرد کابل نسوز در شرایط و لحظات آتش سوزی بسیار مهم است که به درستی عمل کرده و باعث قطعی مدار نشده و آتش را از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال ندهد همچنین با به حداقل رساندن خروجی گازهای سمی مضر و خورنده، سلامت جان انسان ها حفظ گردد و عدم تولید دود سیاه در کابل باعث می شود که انسان ها به راحتی مسیر خروج را پیدا کنند.
این موارد همگی برای ایمنی و حفظ سلامت انسان ها و در درجه دوم اموال آنها اهمیت فراوانی دارد که باعث انتخاب کابل مقاوم در برابر حریق مناسب می گردد.

کابل FIRESAFE GOLD
یک کابل کاربر پسند با کارایی بالا و طراحی منحصر به فرد توسط یک تیم متخصص طراحی کابل تحت نظارت یکی از بزرگترین طراحان کابل که شهرت جهانی دارد به نحوی طراحی و تولید شده که مقاوم در برابر آتش و همچنین مقاوم در برابر انتشار شعله، بدون هالوژن و کم دود باشد.
کابل Erse توانسته تست های بسیار سخت و زمان بر موسسه Red Book Live را با موفقیت پشت سر گذاشته و گواهینامه LPCB را تحت شماره 1469a کسب نماید.
کمپانی Erse با استفاده از آخرین تکنولوژی، پیشرفته ترین تجهیزات و بهترین مواد اولیه و رعایت استانداردها، کابل های مقاوم در برابر حریق را تولید میکند.
فروشگاه اینترنتی آتش کابل با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این حوزه، آمادگی خود را برای ارسال انواع کابل نسوز و کابل شبکه درخواستی هموطنان عزیز را به سرتاسر کشور عزیزمان اعلام میدارد.
کاربردهای کابل FIRESAFE GOLD
کابل FIRESAFE GOLD قابل استفاده برای سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق، روشنایی اضطراری و عادی، تلفن و پیجینگ، فن های خروج دود و سیستم های تهویه ای که به سیستم اعلام حریق متصل هستند و همچنین سیستم های کنترل و ابزار دقیق می‎باشد.
استاندارد های کاربردی:
BS5839-1
سیستم های کاشف آتش و سیستم های اعلام حریق برای ساختمان ها: دستور العمل طراحی، نصب راه اندازی و نگهداری سیستم ها در محیط هایی غیر از محیط های داخلی
BS5839-8
سیستم های کاشف آتش و سیستم های اعلام حریق برای ساختمان ها: دستور العمل طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری سیستم های صوتی
BS5839-9
سیستم های کاشف آتش و سیستم های اعلام حریق برای ساختمان ها: دستور العمل طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری سیستم های صوتی اضطراری
BS5266-1
روشنایی اضطراری: دستورالعمل برای روشنایی اضطراری ساختمان
BS8519
انتخاب و نصب سیستم های کابل کشی و سیستم های اعلام حریق
کابل FIRESAFE GOLD بایستی مطابق با دستور العمل آخرین نسخه استاندارد BS7671 یا سایر استانداردهای مشابه بین المللی نصب گردد.
این استاندارد الزامات نصب و راه اندازی در محیط‎های داخلی و خارجی، به ویژه برای کابل کشی در محیط های مختلف است.

در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کابل ERSE مدل 1.5*3

ERSE CABLE FIRESAFE GOLD 3x1.5 mm² با هادی مفتولی محصول Erse ترکیه بدون انتشار شعله بدون گاز سمی و خورنده دارای تاییدیه LPCB به شماره 1469a دارای 36 ماه گارانتی تعویض در برابر عیوب ناشی از تولید

کابل ERSE مدل 1.5×4

ERSE CABLE FIRESAFE GOLD 4x1.5 mm² با هادی مفتولی محصول Erse ترکیه بدون انتشار شعله بدون گاز سمی و خورنده دارای تاییدیه LPCB به شماره 1469a دارای 36 ماه گارانتی تعویض در برابر عیوب ناشی از تولید

کابل ERSE مدل 2.5*2

ERSE CABLE FIRESAFE GOLD 2x2.5 mm² با هادی مفتولی محصول Erse ترکیه بدون انتشار شعله بدون گاز سمی و خورنده دارای تاییدیه LPCB به شماره 1469a دارای 36 ماه گارانتی تعویض در برابر عیوب ناشی از تولید

کابل شبکه Erse مدل CAT6 F/UTP

کابل شبکه ERLINE CAT-6 F/UTP

محصول Erse ترکیه

دارای 24 ماه گارانتی تعویض در برابر عیوب ناشی از تولید

با هادی مفتولی به هم تابیده شده دارای فویل آلومینیومی و سیم تخلیه

کابل شبکه برای سیستم هایی که انتقال داده که به سرعت 250 مگابیت در ثانیه می رسد.

کابل شبکه Erse مدل CAT6 U/UTP

کابل شبکه CAT6
ERLINE CAT-6 U/UTP
محصول Erse ترکیه
با هادی مفتولی به هم تابیده شده
دارای 24 ماه گارانتی تعویض در برابر عیوب ناشی از تولید
کابل شبکه برای سیستم هایی که انتقال داده که به سرعت 250 مگابیت در ثانیه می رسد.